DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

Acil (112)

Eğer acil yardıma ihtiyaç duyarsanız 112’yi arayın.

STDK. Girl Dancing on Chairs

Danimarka’da yaşam, karşılıklı güven ve hoşgörü üzerine kurulmuştur. Diğer ekonomik olarak ileri ülkeler ile kıyaslandığında Danimarka’da suç oranı düşüktür. Ancak doğal olarak her zaman tetikte olmalı ve değer verdiğiniz eşyalara dikkat etmelisiniz. Danimarka polisi son derece cana yakın ve yardımseverdir, bu nedenle ihtiyacınız olduğu zaman Danimarka polisinden yardım istemekten kaçınmayın.

Acil durum hizmetleri

Acil bir durum ile karşılaştığınızda ambulans, polis ve itfaiye gibi acil durum hizmetlerinden yararlanabilmek için 112’yi arayın. Acil durum çağrı merkezini aradığınızda size isminiz, adresiniz ve çağrı merkezini aradığınız telefon numaranız sorulacaktır. Sonra çağrı merkezi, gerekli yardımın hemen gönderildiğinden emin olmak için gerekli olanı yapacaktır.

ACİL BİR DURUMDA: 112’Yİ ARAYIN