DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

Bir Yenilik Öncüsü

Danimarka araştırma ve teknolojinin birkaç alanındaki küresel etkisinden dolayı favori olarak gösterilir. Danimarka’da - dünyanın en iyilerinden bazılarını öğrenebileceğiniz birkaç örnek buradadır.

Danimarka’nın teknolojik gelişmelerle ilgili uzun bir geçmişi vardır. Örneğin, en yaygın kullanılan programlama dillerinin yanısıra,
Skype ve Google Haritalar da Danimarkalılar tarafından geliştirilmiştir.

Danimarka; çevre dostu, biyoteknoloji, eczacılık, telekominikasyon, bilgi teknolojisi ve tasarımı gibi alanlardaki araştırma ve sanayiye öncülük eden bilgi dayanıklı bir toplumdur.

Bugün, Danimarka küresel önem arz eden alanlardaki sıralamasını ilerleterek Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü’nde (Gayri Safi Yurtiçi Hasıla %) yüksek öğrenime en çok harcama yapan ülke olmuştur. Sadece birkaç örnek buradadır:

Temiz teknolojide bir dünya lideri

Enerji politikasına yoğunlaşılan son 30 yıl biyoyakıt, rüzgar, dalga ve güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji kullanımı ve gelişiminde Danimarka’yı ön plana çıkardı. . Danimarka 2020’ye kadar rüzgar enerjisinden elektriğin yüzde ellisini elde etmeyi, 2050’ye kadar da ücretsiz bir yakıt kaynağı olmayı hedefliyor. Danimarka temiz teknoloji yeniliğinde bir dünya lideri olarak sayılır. Çevre bilimleri programlarına ulaşın.


İtalyan Dario neden Sürdürülebilir Enerji Doktorası için Danimarka’yı seçtiğini açıklıyor. Daha fazla video

Bilgi Teknolojisinde Öncü

Parlak bir dijital altyapı sistemi ve yüksek bilgi teknolojisi geçişi Danimarka’yı yeni bilgi teknolojisi için ideal bir test ülkesi yapar. Danimarka’daki yazılım şirketleri büyük başarıya sahiptir ve bugün ulus Microsoft, IBM, HP ve Google gibi şirketler için önemli bir Avrupa ayağıdır.
Bilişim Teknolojisi programlarına ulaşın.

Bir Biyoteknoloji Öncüsü

Danimarka biyoteknoloji kümesi, özellikle biyoteknik, ferment araştırması, CNS araştırmaları ve kanser araştırması gibi alanlarda büyük bir dünya faktörüdür. Danimarka’daki Medicon Vadisi üniversiteler, hastaneler ve şirketler arasında yakın işbirliğiyle Avrupa’daki üçüncü en büyük ticari ilaç gelişim boru hattıdır.
Biyoteknoloji programlarına ulaşın

Danimarka’nın birkaç dünya sıralaması, 2010-2012

Danimarka Tasarımı – yaşayan bir miras

Danimarkalılar sadelik ve işlevselliğe değer verirler. Bu, süreklilik için Danimarka toplum düzeninde yansıtılır. Sadelik, eko-verimlilik işlevselliği ve çevre dostu çözümleriyle mimari ve Danimarka dizaynında da yansıtılır. Bugün, Danimarka moda, eşya, tasarım ve mimarisi büyük ihraç ürünleridir ve yenilikçi nitelikleri ile yüksek kalitelerinden dolayı tanınır.
Tasarım ve mimarlık programlarına ulaşın

 

Haberler
Detay… Danimarka İngilizce öğretilen programlarda en yüksek yüzdeyi sunar Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka AB’deki En Büyük İkinci Ekonomiye Sahip Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka’da eğitim programlarından faydalanan uluslararası öğrencilerin sayısı oldukça fazla Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Daha Fazla Haberler…