DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 46 36 01

info@danimarkaegitim.com

Bloglar, Videolar & Yorumlar

Diğer uluslararası öğrenciler Danimarka’da okumak hakkında ne düşünüyor? Videoları izleyin, ropörtajları okuyun ve öğrenci bloglarını takip edin

Her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenciler Danimarka’ya arkadaş canlısı, güvenli ve yenilikçi bir çevrede kaliteli bir öğrenim görmek için geliyor. Kazanımları ise sağlık, mühendislik ve sosyal bilimler gibi pek çok farklı eğitim alanlarında nitelikler. Farklı bakış açılarıyla çeşitli ve ilham verici bir öğrenme ortamı yaratmaya da katkıda bulunuyorlar.

Gelecekteki kariyeriniz için eğlenceli ve zenginleştirici bir tecrübe edinmenize imkan sağlamak amacıyla sizi Danimarka’ya gelmeye ve burada okumaya davet ediyoruz.


Video: Danimarka’da eğitim hakkındaki tecrübelerini paylaşan öğrencileri izlemek için bu videonun sol tarafındaki menüden öğrencilerin yorumlarını dinleyebilirsiniz.

 

Haberler
Detay… Danimarka İngilizce öğretilen programlarda en yüksek yüzdeyi sunar Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka AB’deki En Büyük İkinci Ekonomiye Sahip Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka’da eğitim programlarından faydalanan uluslararası öğrencilerin sayısı oldukça fazla Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Daha Fazla Haberler…