DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

Danca'yı Ücretsiz Öğrenin

Çoğu Danimarkalı olduça iyi İngilizce konuşur. Yine de biraz Danca bilmek hem sosyal anlamda hem de iş ararken sizin için iyi olacaktır.

Danca’yı Ücretsiz Öğrenin

Danimarka’da uluslararası öğrenci veya çalışan olarak ücretsiz Danca dersleri alabilirsiniz. Bunun için bir Danimarka CPR numarasına (kimlik numarası) sahip olmanız gerekiyor.

Özel ve kamusal dil merkezlerinden oluşan bir ağ size dil dersleri sağlar. Gündüz veya akşam derslerini tercih edebilirsiniz, dersler Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na uyan bir testle sona erer.

Online Danca Kursları

Danimarka CPR numaranız varsa, çoğu dil okulunun online Danca kurslarına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Kurslar hem yeni başlayanları hem de Dancayı biraz bilenleri hedef alıyor. Öğrenciler bu kurslardan Dancalarını iyi bir seviyeye taşımak veya dil eğitimlerini desteklemek amacıyla yararlanabilirler. Uzaktan eğitim veren bu online kurslara IA Sprog’un Danish Online ve Kopenhag Dil Merkezi’nin Learn Danish Online programları örnek gösterilebilir.

Yüksek Öğrenim Kurumlarında Ücretsiz Danca Kursları
Danimarka’daki çoğu yüksek öğrenim kurumu akademik yılın başında veya yaz okulunda Danca kursları veriyor. Daha fazla bilgi için Danimarka’da bağlı olduğunuz kurumun uluslararası ofisiyle irtibata geçebilirsiniz.

Kendi Ülkenizde Danca Öğrenin
Dünyanın pek çok yerinde bir çok üniversite Danca kursları açıyor. Danimarka Kültür Enstitüsü çeşitli ülkelerdeki şubeleri aracılığıyla yabancı üniversite öğrencilerine Danca öğrenme imkanı sunuyor. Ülkenizdeki Danimarka Elçiliği de yaşadığınız yerde Danca öğrenmek için başvurabileceğiniz yerleri bulma konusunda size yardımcı olabilir. Ayrıca online Danca dersleri bulunan bazı Dan dil okullarından da yararlanabilirsiniz (Netdansk gibi).


Bu video bir Danca Öğrenme Merkezi’ni tanıtıyor.

Danca Öğrenmek Ne Kadar Zor?

Farklı ülkelerden insanların Danca öğrenmek konusundaki fikirlerini öğrenmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Yararlı Bağlantılar