DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 46 36 01

info@danimarkaegitim.com

Danimarka'da Eğitim Seçenekleri

Danimarka, Birleşmiş Milletler Eğitim Endeksi’nde zirvededir ve Danimarka’nın bu konudaki nitelikleri dünya çapında bilinmektedir. Bunlardan birini edinmek başarılı bir kariyerde ilerlemenize yardımcı olacaktır

Danimarka Yükseköğretim Enstitüleri İngilizce eğitim veren geniş çapta 1. derecede programlar ve kurslar içermektedir.

Biyoteknoloji, ticaret, tasarım, çevre mühendisliği, yemek teknolojileri, BT, yenilenebilir enerji, telekommünikasyon ve ilaç geliştirme bölümleri eğitim görebileceğiniz alanlardan sadece birkaçı.

Eğitim programları veritabanımızda kendinize en uygun alanı seçebilirsiniz. Ayrıca kabul şartlarımızı, öğrenim ücretlerini ve Danimarka’da size sunulan farklı alanlardaki lisans programlarını da inceleyebilirsiniz. Son olarak, spesifik enstitülere ilgi duyabilir ve Danimarka’da yükseköğretimin eşsiz özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vize gereksinimleri ve göç yasaları hakkında bilgi edinmek için, İzinler, Vizeler & Bürokrasi kısmına bakınız.

Bu bölümde şunlar hakkında bilgi edinebilirsiniz: