DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 46 36 01

info@danimarkaegitim.com

Denklik ve Kalite Garantisi

Danimarka’da yüksek öğretim kurumları devlet elinden tanzim edilmektedir. Süregelen değerlendirme süreci tüm programların yüksek bir uluslararası kalite ve uygunlukta olmasını sağlar.

Danimarka’da yüksek öğretim devlet elinden tanzim edilmektedir. Danimarka’nın eğitim kurumları özerklikte yüksek derecede olmasının yanı sıra, öğretmenlerin vasıfları, lisans bünyesi ve sınav süreçleri ile ilgili olarak milli kuralların uyulmasını gerektirir.

Bu Danimarka’daki tüm öğrencilerin yüksek bir uluslararası kalite ve uygunlukta eğitim almalarını sağlar. Üstelik, bir çok kurum programları için denklik alabilmektedirler.

Danimarka’daki tüm yüksek eğitim kurumları, uluslararası kredi transferine olanak sağlayan Avrupa Kredi Transfer ve Biriktirme Sistemi‘ni (AKTS), kullanmaktadır. Tamamlanan tüm kurslar için sertifika veya diğer resmi belge türlerinden verilir. Eğer lisans ya da bir diploma programını bitirirseniz, İngilizce olarak Diploma Eki alırsınız.

Yararlı Bağlantılar
AKTS ve Diploma Eki hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.
http://www.danimarkaegitim.com/sss/

Kaliteli Bir Deneyimin Garantisi

Danimarka’daki tüm yüksek eğitim kurumları, iş alımları, kabul olma ve uluslararası öğrencilerin eğitimi için bir takım etnik rehber programlarına ( İş Ahlakı) katılmaktadır. Bu sizin, Danimarka’daki bir uluslararası öğrenci olarak uygun bilgi, rehber ve uygulama almanıza garanti sağlar. İş Ahlakı programından tüm değişim ve lisans öğrencileri faydalanabilir.

Faydalı Bağlantılar
Tüm Danimarka Üniversite’leri İş Ahlakı Programı
http://dkuni.dk/Internationalt/~/link.aspx?_id=CB11E9BA29634B588534E66C170FA4F3&_z=z

Tüm Danimarka Üniversite Kolejleri ve Profesyonel Yüksek Eğitim Akademileri İş Ahlakı Programı
http://www.uc-dk.dk/da/infoeng.html