DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

Eğitimde Üstün Başarı

Danimarka'nın eğitim alanındaki nitelikleri dünya çapında bilinmektedir ve bu nitelikler ileriki kariyeriniz için birinci sınıf kalitede bir temel oluşturur.

STDK. Girl Dancing on Chairs

Danimarka eğitim sistemi yaratıcılığı, innovasyonu, analitik ve eleştirel düşünceyi geliştirmek üzere dizayn edilmiştir. Danimarka’da bir öğrenci olarak, endüstri uzmanlarından ders alabileceğiniz ve uluslararası alanda tanınmış kuruluşlarda stajyerlik yapabileceğiniz modern bir öğrenim ortamıyla karşılaşacaksınız.

Dahası; yüksek eğitim kurumları, işletmeler, bilim alanları ve kamu araştırma enstitüleri arasındaki küresel ortaklık Danimarka’daki çalışma ve araştırmaların en güncel bilgileri yansıttığı ve küresel iş piyasasının ihtiyaçlarını karşıladığını temin eder.

> Danimarka’da öğrenim görmek size ne gibi bir katkı sağlayacak?

Yararlı Bağlantılar

 

 

Haberler
Detay… Danimarka İngilizce öğretilen programlarda en yüksek yüzdeyi sunar Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka AB’deki En Büyük İkinci Ekonomiye Sahip Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka’da eğitim programlarından faydalanan uluslararası öğrencilerin sayısı oldukça fazla Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Daha Fazla Haberler…