DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

Hakkımızda

Danimarkaegitim.com Danimarka’daki uluslararası yüksek öğretim fırsatları hakkında bilgi verir. İnternet sitesi, Danimarka Kültür ve Yaşam tarafından yönetilmektedir.

Danimarkaegitim.com

Danimarkaegitim.com, Danimarka’da yüksek öğretim ile ilgili Türkiye’den gidecek olan öğrencileri Danimarka’da yüksek öğretim ile ilgili bilgilendirmek amacıyla Danimarka Kültür ve Yaşam tarafından hazırlanan internet sitesidir. İnternet sitesi Danimarka’da okumak, yaşamak ve çalışmakla ilgili akademik ve pratik genel bilgileri içerir.

İnternet sitesi öğrencilere Danimarka’daki eğitim süreçlerine yön vermek amaçlı düzenlenmiş olup Danimarka’daki Yüksek Öğretim Kurumlarıyla işbirliği içinde çalışmayı hedeflemektedir. Bu nedenle, Danimarka Yüksek Öğretim Dairesi ile bu konuda her türlü yasal prosedürleri takip etmeyi amaçlıyoruz. Danimarka Yüksek Öğretim Dairesi uluslararası yeteneklerin değerlendirilmesinden ve kabulünden sorumludur. Bu daire ayrıca uluslararası işbirliğini ve eğitimdeki hareketliliği teşvik eden bir çok Danimarka, Avrupa ve İskandinav öğrenci değişim programlarını da yönetir.

Danimarka’da eğitim ile ilgili sorunuz mu var?

Danimarka Eğitim Facebook Sayfası‘ndan bize sorun.

Danimarka Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; şirketimiz Danimarka’da üniversite eğitimi almak, yüksek lisans yapmak, dil okullarına katılmak isteyen öğrencilere Danimarka’nın en iyi okulları, Danimarka Teknik Üniversitesi, Danimarka lisans ve yüksek lisans ücretleri, Danimarka eğitim sistemi, burs olanakları hakkında eğitim ve danışmanlık hizmeti sunar.