DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

İngilizce Eğitim

Danimarka yüksek eğitim kurumları 500’den fazla programda İngilizce eğitim vermektedirler ve hepsi uluslararası açıdan onaylanmış ve yüksek kalitededirler.

STDK. IT-University balcony

Danimarka’da ulurlararası bir öğrenci olarak tamamen İngilizce eğitim veren 500’den fazla program ve 1000’den fazla ders seçebilirsiniz.

> Danimarka’daki uluslararası eğitim programınızı bulunuz.

İster tam bir eğitim alabilir, isterseniz de hali hazırdaki eğitiminize kredi ekleyebilirsiniz. Çalışabileceğiniz alanların içerisinde bilim, teknoloji, eczacılık, işletme, mimari, tasarım, beşeri bilimler gibi birçok çeşitli bilim dalı yer almaktadır.

Devam eden akreditasyon ve kalite güvencesi tüm programların uluslararası en yüksek kalitede ve uygunlukta olduğunun garantisidir.

Danimarka toplumunda bilimsel araştırmalar önemli bir rol oynadığı için, uluslararası üne sahip olan PhD ve endüstriyel araştırma programlarına devam edebilirsiniz. Sonuç oalarak, Danimarka’da eğitimin nasıl olduğunu öğrenmek isterseniz bir yaz okulu size harika bir başlangıç sunar.

Haberler
Detay… Danimarka İngilizce öğretilen programlarda en yüksek yüzdeyi sunar Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka AB’deki En Büyük İkinci Ekonomiye Sahip Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka’da eğitim programlarından faydalanan uluslararası öğrencilerin sayısı oldukça fazla Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Daha Fazla Haberler…