DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

Küba'dan Alina, Etkileşimli Tasarım

Kolding Tasarım Okulu’nda en sevdiğim şey insan unsurunun her zaman merkezde olması. Altyapı canlı ve yaratıcı, ortam karşılıklı saygıya dayanıyor. Fakülte harika. Hem profesyonel hem de kişisel açıdan bireyselliğimize saygı gösteriliyor ve böylece gelişip ilerleyebiliyoruz.

Alina

Alan: Yüksek lisans öğrencisi, Etkileşimli tasarım
Ülke: Küba ( Londra Moda Koleji eski öğrencisi )

Akademik açıdan Danimarka’da okumak hakkında en sevdiğin şey ne?

Eğitimin temel prensibi sorumlu özgürlük. Okul diğerlerine kıyasla küçük olabilir ama insan etkileşimi, yetenek ve bağlılık konusunda çok büyük. Bunun bulunduğumuz açık ve ilham verici alanlarla, sunulan olanaklara da bağlı olduğuna inanıyorum. Atölyelere ve makinelere her zaman kolay erişim sağlanabiliyor ve hepsi ücretsiz. Lazer kesim makinesini kullanmak için haftalarca bekleme listesinde olmanız gerekmiyor. Her şey çok düzenli.

Beğendiğim diğer bir şey de okulun sürdürülebilirlik, sosyal hoşgörü ve kültürel çeşitliliğe bağlılığının reklamını yapmaya gerek duymaması. Bu değerler okulun özünde var ve ben bunu çok sempatik buluyorum. Okulun ortamı tasarım sürecinizi olumlu bir şekilde etkiliyor.

Haberler
Detay… Danimarka İngilizce öğretilen programlarda en yüksek yüzdeyi sunar Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka AB’deki En Büyük İkinci Ekonomiye Sahip Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka’da eğitim programlarından faydalanan uluslararası öğrencilerin sayısı oldukça fazla Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Daha Fazla Haberler…