DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

Tamamen Size Bağlı

Danimarka’da okumak tamamen size bağlı – Sınırları zorlayın, eleştirel düşünün, diğerleriyle çalışın ve yaratıcı olun

image_large

 

NEDEN DANİMARKA’DA OKUMALISINIZ?

Danimarka’da uluslararası bir öğrenci olarak, mühendislik, biyoloji, sosyal bilimler ve bilişim teknolojileri gibi alanlarda birinci sınıf bir eğitim bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda güvenli, dostane ve yenilikçilik üstüne kurulu bir ortamda okuyor olacaksınız.

Küresel zorluklar, yenilikçi çözümler talep eder.
Danimarka’da, yükseköğrenim gerçek dünya için çözümler üretmeye odaklıdır. Bu yüzden, geleneksel dersler endüstriyel işbirlikleriyle ve
öğrencilerin öğrendikleri şeyleri kullanmalarına ve yeni bilgileri yenilikçi çözümlere dönüştürmelerine yardımcı olan öğrenme teknikleriyle birleştirilir.

Bu tür çalışmalar yüksek derecede kişisel girişkenlik ve bağımsız düşünme gerektirir. Bu yüzden, kimileri için Danimarka’da okumak çetrefilli ve alışkın olduklarından daha farklı olabilir. Bunun size ilham vereceğinden ve hayatta ne yapmaya karar vermişseniz size başarıyı getirmeye yardım edeceğinden eminiz.

Danimarka’da uluslararası yükseköğrenim hakkında daha fazlasını okuyun:

 

Video: Danimarka’da eğitim hakkındaki tecrübelerini paylaşan öğrencileri izlemek için bu videonun sol tarafındaki menüden öğrencilerin yorumlarını dinleyebilirsiniz.

Haberler
Detay… Danimarka İngilizce öğretilen programlarda en yüksek yüzdeyi sunar Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka AB’deki En Büyük İkinci Ekonomiye Sahip Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka’da eğitim programlarından faydalanan uluslararası öğrencilerin sayısı oldukça fazla Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Daha Fazla Haberler…