DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

VIDEO: Almanya'dan Johanna, Ekonomi

Johanna Kopenhag Ticaret Üniversitesi’nde Ekonomi okuyor. Rahat bir ortamı olan Kraliyet Kütüphanesi’nde ders çalışmaktan ve arkadaşlarıyla “hygge” yani keyifli vakit geçirmekten hoşlanıyor


Watch more videos about studying in Denmark

 

Danimarka’da şimdiye kadarkinden daha çok ders çalıştığını söyleyen Johanna, orada okumanın daha eğlenceli olduğunu da ekliyor. Johanna eğitim kalitesinin yüksek olduğunu ve öğrencilerle profesörler arasındaki yakın ilişkiyi beğendiğini söylüyor.

Johanna Danimarkalıları ilk anda tanımanın biraz zor olduğunu söylüyor, ama “Bir kez alışınca tam alışıyorsunuz ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklarınız oluyor,” diyor.

Ekonomi alanında bir eğitim programı bulun.

Haberler
Detay… Danimarka İngilizce öğretilen programlarda en yüksek yüzdeyi sunar Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka AB’deki En Büyük İkinci Ekonomiye Sahip Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka’da eğitim programlarından faydalanan uluslararası öğrencilerin sayısı oldukça fazla Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Daha Fazla Haberler…