DÜŞÜNÜN, EĞLENİN, AKTİF OLUN Danimarka’da eğitim tam anlamıyla sizin içindir. Sınırları aşma, kendinizi ifade etme, başkalarıyla işbirliğinde bulunma, eleştirel düşünceyle bakma ve yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürme. Danimarka’da eğitim konusunda hırslı olun.

TEL. & WHATSAPP: +45 26 43 64 57

info@danimarkaegitim.com

Yüksek Akademik Standartlar

Danimarka’da hangi alanda eğitim görmek istediğiniz farketmeksizin olağanüstü akademik standartlar bekleyebilirsiniz. Pek çok enstitü Avrupa'nın en iyileri arasında yer alıyor ve geleneksel dersleri öğrenci odaklı eğitim metotlarıyla birleştirerek yeni öğrenilen şeyleri yenilikçi çözümlere dönüştürmenizi sağlıyor.

 

Yenilikçi Öğretim

STDK. Girl and boy Groupwork at CBS

Danimarka’da yüksek eğitim, geleneksel dersleri ve çalışmaları sizin güçlü problem çözme yetenekleri geliştirmenizi sağlayacak öğretimlerle birleştiriyor. Müzakere ve problem odaklı öğrenme metotları kendinizi ifade edebilmeniz, denemeye devam etmeniz ve diğerleri ile işbirliği içinde çalışabilmeniz için sizi teşvik edecek .

 

Bu eğitim, kendi başınıza ve diğer öğrencilerle yapacağınız proje çalışmalarını içeriyor. Kimi zaman gerçek hayatın zorluklarını ele alan bu projeler yenilikçiliğinizi ve özgür düşüncelerinizi kullanıyor. Öğrendiklerinizin uluslararası yüksek kalitede olduğundan emin olmak için sözlü ve yazılı sınavlar yapılıyor.

Sınıflarda ve derslerde öğrencilerle öğretmenlerin yaptıkları tartışmalarla Danimarka’da eğitim ortamı sıcak ve rahat geçmektedir. Diğer öğrencilerle ortak projeler için takım olurken dünyanın her yanından yeni arkadaşlar da edinmiş olacaksınız.

Danimarka tarzı eğitim hakkında daha fazla bilgi edinin.

Danimarka’da eğitim görün ve şunları elde edin:
– Uluslararası profil
– Mükemmel işbirlikçi ve yenilikçi beceriler
– Gelecek kariyeriniz için sağlam bir temel

Yüksek Akademik Standartlar

Danimarka’da hangi alanda eğitim görmek istediğiniz farketmeksizin dünya çapında bilinen yüksek eğitim standartlarını bekleyebilirsiniz. Danimarkalı üniversite eğitmenleri yarı zamanlı araştırmacılardır ve genellikle profesyonel çalışan olarak deneyimleri bulunmaktadır. Bu durum da son derece modern akademik bilgileri ve değerli pratik bakış açılarının olduğu eğitimleri sunmaktadır.

Ayrıca Danimarka yüksek eğitim kurumları, direkt endüstri uzmanlarından öğrenebileceğiniz bir dinamik eğitim ortamı sağlayarak işletme, endüstri ve araştırma kurumları ile sık sık ortaklık yapmaktadır. Çoğu program ayrıca öğrencilerin değerli iş tecrübesi kazanabileceği kredili stajları içeriyor.

Danimarka üniversiteleri, kolejleri ve akademileri sanatın merkezi konumundadır ve öğrencilerin bilgisayarlara, kütüphanelere ve kampüsteki Wi-Fi’a erişimini ücretsiz olarak sağlıyor.

Haberler
Detay… Danimarka İngilizce öğretilen programlarda en yüksek yüzdeyi sunar Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka AB’deki En Büyük İkinci Ekonomiye Sahip Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Detay… Danimarka’da eğitim programlarından faydalanan uluslararası öğrencilerin sayısı oldukça fazla Perşembe, Temmuz 9th, 2015
Daha Fazla Haberler…